Oczyszczalnia ścieków Nielisz

Nasza firma posiada w swojej ofercie montaż przydomowych oczyszczalni ścieków takich marek jak GRAF, KINGSPAN, JFC Polska, będących liderami wśród producentów rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej. Są to kompletne i nowoczesne rozwiązania przeznaczone dla budynków mieszkalnych, które idealnie sprawdzą się w miejscach bez dostępu do kanalizacji miejskiej.

Do wyboru mamy różne rozwiązania, które dobierzemy dla Państwa po bezpłatnej konsultacji na miejscu inwestycji. 

Niezależnie od technicznych różnic pomiędzy poszczególnymi wariantami oczyszczalnie ścieków powyższych firm charakteryzują się wysoką efektywnością działania, niewielką powierzchnią zabudowy oraz solidną konstrukcją gwarantującą wieloletnią niezawodność pracy.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Nieliszu są rozwiązaniem ekologicznym, pozwalającym na kontrolę jakości ścieków, ochronę środowiska a także oszczędność pieniędzy inwestora.

Oczyszczalnie ścieków w Nieliszu i okolicach

Oczyszczalnie ścieków wykonujemy także w innych miejscowościach sąsiadujących z Nieliszem. Są to między innymi Staw Ujazdowski, Krzak, Nawóz, Ujazdów, Gruszka Duża, Wólka Nieliska, Zarudzie.

Jeśli na wymienionej liście nie znalazło się miejsce realizacji Państwa inwestycji – proszę się nie obawiać – jest to tylko poglądowy obszar realizacji naszych usług.

Firma AKAGEO kompleksowo zajmie się inwestycją przydomowej oczyszczalni ścieków:

  • wykonamy projekt oczyszczalni oraz uzyskamy odpowiednią dokumentację,
  • wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie technologiczne,
  • zamontujemy przydomową oczyszczalnię ścieków oraz sprawdzimy poprawność jej działania.

Na początek warto nakreślić, że takie systemy bio oczyszczalni są oferowane w postaci gotowych zestawów, które są zbudowane ze zbiornika, pompy, sprężarki oraz zespołu sterującego. Możesz oczekiwać, że sam proces dotyczący wyboru jak i instalacji nie jest pracochłonny. Z reguły proces montażu jest poprzedzony jedną wizytą z przedstawicielem naszej firmy – wówczas uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz zostanie przeprowadzony szczegółowy pomiar. Kolejna wizyta to już właściwa instalacja! Nie musisz zatem angażować się w ten proces – korzystając z oferty Akageo możesz być pewien, że otrzymasz niezawodne i sprawnie działające rozwiązanie.

Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną poszukującą przydomowej oczyszczalni ścieków, czy może szukasz opcji do przemysłu – Akageo pomoże Ci w urzeczywistnieniu Twoich planów! Oferowane rozwiązania przekładają się na długie i bezawaryjne działanie – są niemal samoobsługowe. Niskie koszty eksploatacji, pewna i sprawdzona konstrukcja – to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Oczyszczalnie ścieków w Nieliszu i okolicach świetnie sprawdzają się szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do miejskiej kanalizacji.

Kiedy warto zainstalować bio oczyszczalnię?

Można wyróżnić kilka scenariuszy, w których wybór takiego wariantu jest opłacalnym posunięciem. Pierwszy i najpowszechniejszy przypadek ma miejsce wtedy, gdy po prostu nie ma możliwości skorzystania z miejskiej kanalizacji. Druga opcja dotyczy tego, gdy nie ma odpowiedniej ilości miejsca na zastosowanie osadnika gnilnego wraz z drenażem. Ostatni scenariusz, kiedy bio oczyszczalnie będą dobrym wyborem jest związany z sytuacją, w której ma miejsce systematyczne spiętrzanie odpływu.

Dlaczego warto skorzystać z oczyszczalni biologicznej w Nieliszu?

Korzystając z naszych propozycji możesz liczyć to, że staniesz się posiadaczem sprawdzonej technologii. Może to być np. sprawdzona technologia fluidalna, która przy relatywnie niewielkich wymiarach systemu gwarantuje wysoką skuteczność w zakresie oczyszczania. Kolejna możliwość dotyczy np. skorzystania z technologii tarczowych złóż biologicznych. Poza wymienionymi wcześniej zaletami ten wariant cechuje się także brakiem nieprzyjemnych zapachów, niskim koszcie eksploatacji oraz cichej pracy. Jak widać instalowane oczyszczalnie biologiczne w Nieliszu mogą być przykładem innowacyjnych rozwiązań, z których warto korzystać!

Oczyszczalnie ścieków Kraśnik
Oczyszczalnie ścieków Jarosław
Oczyszczalnie ścieków Zamość
Oczyszczalnie ścieków Lublin
Oczyszczalnie ścieków Wielkie Oczy
Oczyszczalnie ścieków Hrubieszów
Oczyszczalnie ścieków Nielisz

Biologiczna oczyszczalnia ścieków BioFicient

Standard – Solidność i wysoka skuteczność złóż zanurzonych w zbiorniku z PE

Przydomowe w pełni biologiczne oczyszczalnie ścieków BioFicient pracują w uznanej na całym świecie technologii fluidalnych, zanurzonych i ruchomych złóż biologicznych. Dzięki zastosowaniu aż czterech stref, z tego dwóch tlenowych, rozwiązanie to gwarantuje bardzo wysoką skuteczność oczyszczania przy niewielkiej powierzchni zabudowy, niskich kosztach eksploatacji oraz minimalnym wpływie na otoczenie.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków BioDisc®

Premium – Unikatowa technologia złóż tarczowych

Przydomowe w pełni biologiczne oczyszczalnie ścieków BioDisc® pracują w unikatowej technologii tarczowych złóż biologicznych. Rozwiązanie to gwarantuje bardzo wysoką skuteczność oczyszczania przy niewielkiej powierzchni zabudowy, niskich kosztach eksploatacji, cichej pracy oraz braku nieprzyjemnych zapachów.