Miejsce lokalizacji studni głębinowej jasno określa
Rozporządzenia Ministra Infrastruktury (z dnia 12.04.2002 r.).

Studnia musi znajdować się minimum:

  • 5 m od granicy działki
  • 7,5 m od przydrożnego rowu z wodą
  • 15 m od szamb, kompostowników
  • 30 m od drenażu rozsączającego ścieki do gruntu oczyszczone biologicznie
  • 70 m od nieutwardzonych wybiegów dla zwierząt hodowlanych oraz od drenażu rozsączającego ścieki nieoczyszczone biologicznie.

Studnie głębinowe Hrubieszów

Wykonywane przez nas studnie są całkowicie zabezpieczone przed działaniem wód gruntowych oraz hermetyczne. Wykorzystujemy filtry i rury posiadające wymagane atesty,
dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wody.
Usługa odwiertu studni głębinowej wykonywana jest przez nas od początku do końca – oznacza to, że oprócz odwiertu możemy także zająć się np. montażem pompy oraz zrobić
przyłącze do budynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz obniżyć koszty i opóźnienia po stronie klienta.

 Studnie głębinowe – gdzie można zamówić usługę?

Nasze odwierty wykonujemy nawet w trudno dostępnych miejscach. Posiłkujemy się mapami hydrogeologicznymi oraz własnym rozpoznaniem i ekspertyzą. Odwierty studni głębinowych wykonywane są przez nas sprawnie i bezproblemowo, specjalistyczne maszyny oraz doświadczona kadra gwarantują zadowolenie z wykonanej usługi.

Studnia głębinowa Hrubieszów

Nasze odwierty realizujemy w każdej z dzielnic Hrubieszowa, usługi oferujemy mieszkańcom dzielnic takich jak: Pobereżany, Polna, Podgórze, Śródmieście, Sławęcin, Żeromskiego, Jagiellońskie, Kolejarz, Piłsudskiego, Zielone oraz Garnizon.
Jeżeli planują Państwo swoją inwestycję poza Hrubieszowem – nasze usługi rozciągają się
także na cały powiat hrubieszowski.

Odwierty studni głębinowych w Hrubieszowie

Odwierty do naszych studni głębinowych realizujemy w całym powiecie hrubieszowskim, są to między innymi następujące miejscowości:
– Dołhobyczów,
– Horodło
– Mircze
– Trzeszczany
– Uchanie
– Werbkowice

Odwierty wykonujemy także we wszystkich wsiach powiatu, między innymi: Chyżowice, Drohiczany, Feliksów, Gliniska, Teratyn, Wola Uchańska, Łuszczów, Miedniki, Modryń, Mołożów, Prehoryłe, Kryłów, Łasków, Szychowice, Wereszyn, Marysin, Miętkie, Modryniec, Rulikówka, Szychwice, Tuczapy, Janki, Matcze, Liski, Kopyłów, Strzyżów, Zosin, Czumów, Cichobórz, Dziekanów, Husynne, Kosmów, Masłomęcz, Mieniany,
Metelin, Stefankowice, Szpikołosy, Ślipcze, Ubrodowice, Dłużniów, Gołębie, Myców, Oszczów, Hulcze, Horoszczyce, Przewodów, Witków, Wyżłów, Żniatyn czy Sulimów.

Jeżeli Państwa miejscowość nie znalazła się na powyższej liście – proszę się nie obawiać, to tylko poglądowy zakres realizacji naszych usług. Odwierty studni głębinowych wykonujemy w całym powiecie hrubieszowskim, jak również w mieście Hrubieszów.

Studnia głębinowa daje nam dostęp do czystej wody w sposób niezależny. Konstrukcję studni dostosowujemy do warunków zewnętrznych i hydrogeologicznych, tak by nasi klienci mieli pewność że wykonane rozwiązanie jest najbardziej efektywne i dostosowane do ich specyficznych warunków geologicznych

Do naszej oferty wykopywania studni w Hrubieszowie dołączyliśmy kompleksowe uzbrojenie i podłączenie do budynku. Dodatkowo zajmujemy się także wymianą starych lub uszkodzonych pomp oraz uzdatnianiem zanieczyszczonej wody. Stale poszerzamy naszą ofertę studni głębinowych oraz inwestujemy w nowe technologie – zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty oraz kontaktu telefonicznego w trakcie którego będziemy w stanie przedstawić wszystkie szczegóły związane z realizacją usługi.

OSZCZĘDNOŚĆ

Studnia głębinowa jest sposobem na dużą oszczędność pieniędzy – inwestycja jest jednorazowa, jej koszt zwraca się już po kilku latach użytkowania.

LEPSZY SMAK ORAZ PARAMETRY

Woda pobierana jest z warstw wodonośnych zlokalizowanych najczęściej pod warstwami nieprzepuszczalnymi – dzięki temu często charakteryzują ją lepszy smak oraz parametry zdatności do użycia.

NIEZALEŻNOŚĆ

Posiadacz studni głębinowej nie musi martwić się suszą oraz wzrostem cen dostarczanej wody – niezależność.