Miejsce lokalizacji studni głębinowej jasno określa
Rozporządzenia Ministra Infrastruktury (z dnia 12.04.2002 r.).

Studnia musi znajdować się minimum:

  • 5 m od granicy działki
  • 7,5 m od przydrożnego rowu z wodą
  • 15 m od szamb, kompostowników
  • 30 m od drenażu rozsączającego ścieki do gruntu oczyszczone biologicznie
  • 70 m od nieutwardzonych wybiegów dla zwierząt hodowlanych oraz od drenażu rozsączającego ścieki nieoczyszczone biologicznie.

Studnie głębinowe Lublin

Oferowane przez nas studnie głębinowe wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów, posiadających wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Na życzenie klienta możemy wykonać usługę kompleksowo – co oznacza, że oprócz odwiertu pod studnię możemy także między innymi zamontować pompę i wykonać przyłącze do budynku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wyspecjalizowanym maszynom możemy zagwarantować zadowolenie z wykonanej usługi

 Gdzie wykonujemy nasze studnie głębinowe?

Studnie głębinowe jesteśmy w stanie wykonać w niemal każdych warunkach.
Posiłkując się mapami hydrogeologicznymi oraz własnym rozpoznaniem doradzimy Państwu, które miejsce będzie najodpowiedniejsze do wykonania odwiertu. Realizacja odwiertu przebiega szybko oraz sprawnie.

 Studnia głębinowa – Lublin

 Nasze odwierty realizujemy w każdej z dzielnic Lublina. Są to: Abramowice, Bronowice, Czechów, Czuby, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajnów – Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

 Odwierty studni głębinowych

Odwierty do studni głębinowych wykonujemy również w innych miejscowościach w okolicy Lublina. Są to między innymi:
– Świdnik
– Piaski
– Garbów
– Jastków
– Niemce
– Konopnica

oraz inne, takie jak: Jabłonna, Niedrzwica Duża, Bychawa, Chodel, Wojciechów, Poniatowa, Mełgiew, Spiczyn, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Urzędów, Wilkołaz, Strzyżewice, Borzechów, Karczmiska, Fajsławice czy Krzczonów.
Jeśli pośród wymienionych na liście miejscowości, nie znalazło się miejsce Państwa inwestycji – proszę się nie martwić, jest to tylko poglądowy zakres obszaru naszych realizacji.

Studnia głębinowa pozwala posiadaczowi na niezależny dostęp do czystej wody.
Konstrukcja studni zostaje indywidualnie dostosowana do warunków zewnętrznych i hydrogeologicznych, tak by nasi klienci mieli pewność że wybrane rozwiązanie jest najbardziej efektywne dla ich przypadku.

OSZCZĘDNOŚĆ

Studnia głębinowa jest sposobem na dużą oszczędność pieniędzy – inwestycja jest jednorazowa, jej koszt zwraca się już po kilku latach użytkowania.

LEPSZY SMAK ORAZ PARAMETRY

Woda pobierana jest z warstw wodonośnych zlokalizowanych najczęściej pod warstwami nieprzepuszczalnymi – dzięki temu często charakteryzują ją lepszy smak oraz parametry zdatności do użycia.

NIEZALEŻNOŚĆ

Posiadacz studni głębinowej nie musi martwić się suszą oraz wzrostem cen dostarczanej wody – niezależność.